Про компанію

Компанія "МасПак" заснована у  1998 році. Основним напрямком нашої діяльності є виробництво гофроупаковки для різних областей застосування. У нас Ви можете замовити та в найкоротші терміни отримати коробки для взуття та одягу, для кондитерської та харчової продукції, а також інші види упаковок з зображенням будь-якої складності та відповідно до міжнародних стандартів.

Виготовляємо стандартні чотирьохклапанні картонні коробки та коробки складної конфігурації для продукції нестандартної форми та розмірів. За допомогою виготовлення штанц-форми (вирубний штамп по раскрою коробки) для тигельного пресу можливо зробити коробку будь-якої складності.

Ми надаємо послуги з нанесення шовкотрафаретного, офсетного та флексодруку на всі види гофротари. У виробництві використовуються високоякісні фарби, що дозволяє підібрати будь-який Ваш колір. Також доступно нанесення шовкотрафаретного та тампонного друку на різні за типом та формою матеріали (пластик, метал, дерево).

МасПак - висококваліфікована команда спеціалістів, яка здатна швидко та якісно виконати Ваше замовлення.

Ми намагаємося зробити наш сайт максимально корисним та доступним для Вас. Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, залиште свій номер телефону і наш менеджер одразу з вами зв'яжеться для вирішення Вашого питання.

З повагою, компанія МасПак